Інформаційний листок 3

Інформаційний листок № 3

народного депутата України Тищенка Олега Івановича

на  окрузі № 91 (м. Біла Церква; Білоцерківський район; Таращанський район)

Член фракції «БЮТ - Батьківщина» у  Верховній Раді України, член партії «ВО «Батьківщина», член комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва.

Прийоми громадян проводяться за адресою:

м. Київ, вул. Турівська, 13, каб. 101-в.

(попередній запис за телефонами: (044) 527-70-69).

Адреса для листування: 04080, м. Київ, вул.Турівська, 15.

Також працює «Гаряча лінія» партії «ВО «Батьківщина» 0-800-50-40-40 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів у межах України).

Працює пересувна громадська приймальня на базі мікроавтобуса, що здатна виїхати у будь-який віддалений населений пункт, в тому числі дістатися громадянина, у якого є проблеми з пересуванням (інваліди, хворі, люди похилого віку, нужденні тощо).

Дорогі учні!

Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника!

Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю щоб цей

шлях був щасливий, сповнений яскравими подіями і новими здобутками.  Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте  власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни!

Глибока вдячність педагогам і батькам!

Ви вклали у своїх вихованців та дітей і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, виховували найвищі моральні цінності.
Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

Реакція влади на депутатські звернення та запити НДУ Тищенка О.І.

Шановні виборці! Інформуємо Вас про перебіг виконання, розгляд і подальші дії влади по деяких резонансних справах, щодо яких здійснювалося реагування народного депутата України Тищенка Олега Івановича і про які йшлося у попередньому (другому) випуску інформаційного листка.

І. На депутатський запит на ім'я Генерального Прокуратура України та Голови Верховної Ради України щодо бійки у стінах Верховної Ради України, коли всупереч заявам, поданим народними депутатами України фракції  "БЮТ-Батьківщина" у Верховній Раді України до Генеральної Прокуратури України про їхнє побиття представниками Партії регіонів у сесійній залі Верховної Ради України у позаурочний час 16.12.2010 року після 19-00 з нанесенням тілесних ушкоджень різного ступеню тяжкості надійшли відповіді наступного змісту:

Голова Верховної Ради України Л.М. Литвин у своїй відповіді на згаданий депутатський запит повідомив: "Вимоги, що сформульовані у Вашому запиті й адресовані одночасно Генеральному прокуророві України, Голові Верховної Ради України не враховують ані компетенції адресатів, ані встановлених законом принципів їх діяльності, ані конституційного принципу поділу державної влади та розмежування повноважень між різними органами державної влади."

Із попередніх відповідей Генеральної прокуратури України вбачається нестримане бажання влади виправдати учасників бійки з Партії регіонів і звинуватити опозицію, тобто потерпілих. Але слідство триває.

Вважаючи, що відповіді на запит розглянуті на неналежному рівні, направлено депутатське звернення Генеральному прокурору України щодо:

1. Правових підстав для відкриття кримінальної справи за заявою Голови ВРУ Литвина В.М. проти потерпілих за нібито перешкоджання роботі ВРУ з урахуванням наданих документів, за якими саме Литвин В.М. такі дії порушенням Закону не вважає;

2.   Обмеження 2010 роком прокурорських досліджень з питань перешкоджання роботі ВРУ і одночасне не взяття до відома згаданих у депутатському запиті аналогічних, але масштабніших, тривалих та більш руйнівних дій у попередні періоди членами фракції ПР, очолюваної тоді Януковичем В.Ф.;

3. Упередженого вибіркового реагування Генеральної прокуратури на порушення законодавства щодо заяв посадових осіб з пріоритетом у бік представників Партії регіонів;

4. Публічного коментування Генеральним прокурором України Пшонкою В.П. та його заступником Блажівським Є.М. версій про допущені, на їхню думку, порушення закону з боку народних депутатів від фракції «БЮТ-Батьківщина» у ВРУ 16.12.10 р. і одночасне упереджене ухиляння від коментування фактів очевидного нападу та насильницьких дій (зафіксованих відеозйомкою) з боку представників Партії регіонів у ВРУ.

Отримана відповідь вражає:

"Установлено, що 21.12.2010 прокуратурою міста Києва порушено кримінальну справу за фактом перешкоджання групою окремих народних депутатів України виконанню Головою Верховної Ради України та народними депутатами України своїх службових обов'язків".

А далі таке: "Приводом до порушення кримінальної справи стало повідомлення по спецлінії «102» до Печерського РУ ГУМВС України в м. Києві та публікації в засобах масової інформації про події, які відбулися 16.12.2010 у сесійній залі Верховної Ради України".

Підставою до порушення кримінальної справи стали матеріали дослідчої перевірки, проведеної Печерським РУ ГУМВС України в м. Києві.

Крім того, прокуратурою міста Києва розслідується кримінальна справа, порушена 28.12.2010 за фактом заподіяння тілесних ушкоджень народним депутатам України: Волинцю М.Я., Кравчуку В.П. та Бондаренку В.Д. (Зверніть увагу "Крім того"  - тобто між іншим).

Кримінальна справа стосовно конкретних осіб (малося на увазі представників Партії регіонів) не порушувалася, оскільки для цього необхідно проведення слідчих дій щодо встановлення осіб, які заподіяли ці тілесні ушкодження, збору та закріпленню відповідних доказів, на підставі яких у визначеному законом порядку слідчий встановлює наявність або відсутність суспільно небезпечного діяння, винність особи, яка вчинила це діяння, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.

Процесуальне рішення про порушення кримінальної справи щодо конкретних осіб можна приймати тільки після проведення усіх таких слідчих дій з урахуванням оцінки зібраних та належно оформлених доказів в їх сукупності.

Відеозапис подій ще не є доказом у сенсі чинного процесуального закону, оскільки   його   необхідно   переглянути,   скласти   відповідний   протокол, допитати всіх зображених на запису щодо цих обставин, у разі виникнення протиріч в їхніх показаннях провести очні ставки, за необхідності  - відтворення обстановки і обставин подій.

Факти вибіркового реагування ГПУ на порушення законодавства за заявами посадових осіб з пріоритетом у бік представників Партії регіонів не допускалися.

Перебіг досудового слідства у кримінальних справах Генеральною прокуратурою контролюються".

Справді цікаво? Щоб звинувачувати представників "ВО "Батьківщина" достатньо телефонного, повідомлення а відеозапис бійки, що персоніфікує нападників від Партії регіонів потребує ретельного вивчення,  як і аудіозаписи Кучми по справі Гонгадзе.

Почекаємо остаточного рішення.

Наступний факт. Після неодноразових звернень громадян з проханням надати роз’яснення щодо законності підстав для придбання і користування Президентом України Януковичем В.Ф. літаючих транспортних засобів, будівництва для них злітно-посадкової інфраструктури у центрі міста Києва (в той час, коли в рази підвищилися ціни на продукти харчування, комунальні послуги тощо), перекриття вулиць під час його пересування наземними транспортними засобами та наявності кортежу направлено депутатське звернення на ім'я Президента України, Прем’єр-міністра України, Генерального прокурора України, Голови служби безпеки України, Міністра внутрішніх справ України з проханням надати конкретну письмову інформацію із зазначеного питання для надання пояснень виборцям.

На виконання доручення КМУ Міністерство інфраструктури повідомило, що кошти на придбання літаючих транспортних засобів, будівництва для них злітно-посадкової інфраструктури у центрі міста Києва передбачено у Державному Бюджеті на 2011 рік та затверджені постановами Кабінету Міністрів України. Тобто влада жирує за Ваш кошт, шановні громадяни.

Міністерство внутрішніх справ України повідомило, що обмеження та заборона руху автотранспорту під час супроводження кортежів автомобілів з особою, яка охороняється, здійснюється відповідно до чинного законодавства. Порушень не виявлено.

Генеральною прокуратурою також не виявлено жодних порушень чи недоліків при розгляді зазначеного депутатського звернення. Також автошляхи виявляється не для громадян, а для очільників влади.

Нагадую, що на підставі інформації про ухвалене на сесії Львівської обласної ради 09.03.11р. звернення депутатів до Президента, Прем’єр-міністра України та РНБО з вимогою звільнення із займаної посади голови Держмитслужби Калетніка І.Г. за створення ним атмосфери поборів, корупції і хабарництва у митному просторі України і особливо на Львівській регіональній митниці з наведенням конкретних фактів направлено депутатське звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Генерального прокурора України з проханням провести ретельне розслідування фактів створення атмосфери поборів, корупції і хабарництва у митному просторі України.

За дорученням Адміністрації Президента України викладена у депутатському зверненні інформація врахована відповідними підрозділами Служби безпеки України під час здійснення оперативно-службової діяльності. За матеріалами СБУ органами прокуратури порушено 5 кримінальних справ стосовно посадових осіб митних органів. Крім того, слідчими Служби безпеки порушено 25 кримінальних справ. Досудове слідство триває.

Подальший перебіг вирішення питання контролюється Генеральною прокуратурою України.

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Порядок та правила оформлення субсидії на сплату комунальних платежів для малозабезпечених громадян.

Жителям м. Біла Церква:

Відділ по призначенню субсидії Управління соціального  захисту населення  в м. Біла Церква розташований за адресою:  провулку Ковальського, 14, тел.: 53325

Приймальні дні: щоденно з 09:00 до 17:00

ВихіднІ: субота, неділя

Спеціалісти для оформлення субсидії знаходяться по ЖЕКах

Прийом громадян з 09:00 – 18:00, середа з 10:00 до 19:00 год.

Житлово-експлуатаційна контора №1

09100, місто Біла Церква, вул. Сквирське шосе, 256

Начальник: Ящук Олександр Іванович

т. 38-35-38

Житлово-експлуатаційна контора №2

09100, місто Біла Церква, вул. Торгова Площа, 11

Начальник: Прилуцький Олександр Вікторович т.5-26-40

Житлово-експлуатаційна контора №4

09100, місто Біла Церква, вул. Сквирське шосе, 256

Начальник: Бровченко Василь Васильович т.34-03-28

Житлово-експлуатаційна контора №5

09100, місто Біла Церква, 1-й Комсомольський пров. 42

Начальник: Сінчук Євгеній Вікторович т.38-73-34

Житлово-експлуатаційна контора №6

09100, місто Біла Церква, вул.. Вернадського, 10

Начальник: Єрмійчук Віктор Миколайович т.33-07-33

Житлово-експлуатаційна контора №7

09100, місто Біла Церква, вул. Леваневського, 63

Начальник: Балас Юрій Миколайович т.7-10-34

Житлово-експлуатаційна контора №8

09100, місто Біла Церква, вул. Леваневського,  34

Начальник: Порхун Федір Степанович т.7-29-23

Жителям Білоцерківського району:

Відділ по призначенню субсидії Управління соціального  захисту населення  Білоцерківської районної державної адміністрації розташований за адресою:

м. Біла Церква, вул. 50-річчя Перемоги, 3, тел.: 391862

Приймальні дні: щоденно з 09:00 до 17:00

Вихідні: субота, неділя

Узинське відділення управління праці та соціального захисту населення Білоцерківської районної державної адміністрації розташоване за адресою:

м. Узин, вул. Фрунзе, 62, тел.: 323107,323152

Приймальні дні: щоденно з 09:00 до 17:00

Вихідні: субота, неділя

Витяг із роз’яснення міністерства Юстиції України про порядок надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг від 06.01.2011
    Право на призначення субсидії  мають сім'ї, у яких розмір плати за житлово-комунальні  послуги у межах норм споживання з урахуванням пільг перевищує обсяг визначеного Кабінетом  Міністрів України обов'язкового відсотка платежу.
     На сьогодні, обов'язковий відсоток платежу для призначення субсидії за житлово-комунальні послуги становить 10 або 15 відсотків середньомісячного сукупного доходу громадян, зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), та 10 або 15 відсотків річного сукупного доходу за придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.   
  Зокрема, якщо у складі зареєстрованих у житловому  приміщенні (будинку) є діти, інваліди першої або другої групи і середньомісячний сукупний дохід на одного зареєстрованого не перевищує 50 відсотків  прожиткового  мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць та якщо у житловому приміщенні (будинку) зареєстровані і проживають тільки непрацездатні громадяни,  розмір плати за житлово-комунальні послуги в межах норми володіння чи користування загальною площею житла та нормативів користування зазначеними послугами за умови  призначення субсидії становить 10 відсотків  середньомісячного  сукупного доходу,  а за придбання скрапленого газу,  твердого та рідкого пічного побутового палива - 10 відсотків річного сукупного доходу.
     Усі інші сім'ї  сплачують відповідно 15 відсотків середньомісячного сукупного доходу та  15 відсотків річного сукупного доходу.
     Існують випадки, коли субсидії не призначаються. Так, субсидії не призначаються, якщо:
     - серед зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) є працездатні особи, які не працюють, не вчаться за денною формою навчання, не перебувають на обліку у службі зайнятості як такі, що шукають роботу (крім громадян, які доглядають за дітьми до досягнення ними трирічного віку (до шестирічного віку за наявності медичного висновку лікарсько-консультативної комісії); громадян, які мають трьох і більше дітей віком до 16 років і доглядають за ними; громадян, які доглядають за інвалідами I групи або дітьми-інвалідами віком до 18 років,  або інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу,  або особами, які досягли 80-річного віку; а також фізичних осіб, які надають соціальні послуги);
     - житлове  приміщення (будинок) здано за договором у найм або в оренду;
     - у володінні зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) або членів їх сімей мають у сукупності більше ніж одне житлове приміщення (будинок), загальна площа яких у сумі  перевищує встановлені норми володіння чи користування загальною площею житла;
     - у володінні зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) або членів їх сімей більше одного автомобіля, транспортного засобу (механізму) (не враховуються транспортні  засоби, які згідно із законодавством не є об'єктами оподаткування (крім тракторів на гусеничному ходу);
     - житлове приміщення (будинок) придбане менше ніж рік тому;
     - будь-хто із зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, яким нараховується  плата за житлово-комунальні послуги, протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидій здійснив купівлю земельної ділянки, квартири (будинку), автомобіля, транспортного засобу (механізму), будівельних матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку тощо або оплатив послуги з навчання, будівництва, ремонту квартири (будинку) або автомобіля, транспортного засобу (механізму), телефонного (в тому числі мобільного) зв'язку тощо, крім житлово-комунальних послуг у межах норм споживання та медичних послуг, пов'язаних із забезпеченням життєдіяльності, на  суму, яка  на час звернення перевищує 10-кратну величину прожиткового мінімуму для зазначених осіб;
     - під час вибіркового обстеження матеріально-побутових умов сім'ї державним соціальним інспектором з'ясовано, що будь-хто із складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги, має додаткові джерела для  існування, не зазначені у декларації про доходи та майно здає у найм (оренду) житлове приміщення (будинок) або його частину; працює без оформлення трудових відносин у встановленому порядку; отримує дохід від утримання худоби, птиці, інших тварин, дохід від    народних  промислів, використання наявної сільськогосподарської  техніки,  вантажної  машини,  мікроавтобуса тощо;
     - неповнолітні діти, маючи батьків, зареєстровані в житловому приміщенні (будинку) самі.
     Для призначення субсидії громадянин, особа якого посвідчується паспортом або іншим документом, подає органу праці та соціального захисту населення довідки про доходи кожної особи, зареєстрованої  у  житловому  приміщенні. Зазначені заява  та декларація до органу праці та соціального захисту населення можуть бути надіслані поштою.
     Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається на шість місяців, для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива - на календарний рік за особистим зверненням громадян.
     Якщо у житловому приміщенні (будинку) зареєстровані і проживають  тільки  пенсіонери,   які не працюють, та інші непрацездатні громадяни, джерелом існування яких є лише доходи від особистого селянського господарства, пенсія та інші соціальні виплати, субсидія може призначатись на дванадцять місяців.
     По закінченні терміну отримання субсидії громадяни повинні підтвердити право на призначення субсидії на наступний період. Для цього вони подають до органів праці та  соціального  захисту населення тільки довідки про доходи зареєстрованих громадян та заяву, в якій підтверджується відсутність змін у складі зареєстрованих та у характеристиці житла  і  послуг  з  моменту попереднього призначення субсидії.
     Якщо у житловому приміщенні (будинку) зареєстровані лише пенсіонери, які не працюють, та інші непрацездатні громадяни, для підтвердження права на призначення субсидії подається лише заява, в якій підтверджується незмінність сукупного доходу, складу зареєстрованих та характеристики житла і послуг з моменту попереднього призначення субсидії.
     Якщо громадяни, зареєстровані у житловому приміщенні (будинку), з незалежних від  них причин (відрядження, хвороба, смерть близької людини тощо), що підтверджується  відповідними документами, не змогли  своєчасно звернутися за призначенням субсидій, в окремих випадках субсидії можуть призначатися з дня виникнення права, але не більше ніж за три місяці до звернення за призначенням субсидії.
     Сума субсидії, перерахованої (виплаченої) надміру внаслідок свідомого подання   громадянином документів з недостовірними відомостями,  повертається ним за  вимогою  органу,  що  призначив субсидію.
     У разі коли громадянин добровільно не повернув надміру перераховану (виплачену) суму субсидії,  питання про її стягнення органи, що призначають субсидії, вирішують у судовому порядку.

У наступному випуску ми проінформуємо Вас про:

1. Благодійну діяльність НДУ Тищенка О.І. у травні та червні 2011 року.

2. Остаточні відповіді вищих посадових осіб держави на депутатські реагування НДУ Тищенка О.І. з резонансних питань, якщо вони будуть отримані.

3. Остаточні відповідь посадових осіб держави на депутатське звернення НДУ Тищенка О.І. щодо фактів контрабанди у грудні 2010 року 40 тис. тонн гречки із державних запасів та майже одночасну міждержавну закупівлю з Китаю 20 тис. тонн того ж продукту (про це згадувалося в інформаційному листі НДУ Тищенка О.І. № 2).

2. Роботу фракції "Батьківщина" у Білоцерківській міській раді.

3. Різне.

Будь ласка, слідкуйте за перебігом подій у чергових випусках Інформаційного листка

народного депутата України Тищенка Олега Івановича.

 

Біографія

Статистика